Fundacja Tara

W ostatnich dniach kwietnia klasa 6c zorganizowała i przeprowadziła akcję charytatywną na rzecz Fundacji Tara, której siedziba znajduje się w Piskorzynie, w schronisku dla koni. W efekcie zebrano sumę w wysokości 110 złotych. W dniu 10 maja uczniowie wraz z wychowawcą odwiedzili schronisko i przekazali zebrane pieniądze właścicielce schroniska, pani Scarlett Szyłogalis. Nie była to zbyt duża suma, ale za to w tym samym dniu uczniowie klasy 6c włożyli swój wkład w prowadzenie schroniska swoją ciężką i żmudną pracą na rzecz tamtejszych mieszkańców. Po ogromnym wysiłku, jakim było znoszenie i usuwanie kamieni, sprzątanie boksów koni, uczniowie odpoczęli przy ognisku piekąc ziemniaki. Był to bardzo pracowity, ale za razem miły i dający dużo satysfakcji dzień.