Nauczyciele

Zespoły Nauczycieli

  • Piotr Madera (przewodniczący) – historia, wiedza o społeczeństwie
  • Ewa Barańska – j. polski
  • Agnieszka Błaszczyk – religia
  • Grażyna Fecko – j. polski
  • Anna Gałązka-Olechnowska – bibliotekarz
  • Monika Klemaszewska – j. polski
  • Zofia Kacprzak – religia
  • Beata Łuczak – muzyka, plastyka
  • Dorota Mucha – j. polski
  • Małgorzata Kazimierowicz (przewodnicząca) – j. niemiecki
  • Anna Fuczek – j. angielski
  • Anna Hucał – j. angielski
  • Edyta Leszkiewicz – j. angielski
  • Jarosław Stępień – j. angielski, j. niemiecki
  • Aneta Pater-Chrul (przewodnicząca) – matematyka
  • Mariola Adamczyk – informatyka
  • Urszula Borkowska – matematyka, chemia
  • Dorota Ćwik – technika, informatyka
  • Zbigniew Dziubek – edukacja dla bezpieczeństwa
  • Małgorzata Gralla – geografia, przyroda
  • Marta Kozerska – przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Sylwia Matla – matematyka
  • Jadwiga Sprysak – chemia
  • Dorota Milner (przewodnicząca) – edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  • Mariola Adamczyk – edukacja wczesnoszkolna
  • Ewa Borkowska – lider zespołu świetlicy
  • Małgorzata Kowalczyk – edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Tadeuszewska – edukacja wczesnoszkolna
  • Katarzyna Wicher – edukacja wczesnoszkolna
  • Dorota Ziółkowska – edukacja wczesnoszkolna.
  • Arleta Kowalska (przewodnicząca)
  • Robert Baranowski
  • Katarzyna Górska
  • Izabela Kałużny-Khoubbazi
  • Elżbieta Knull
  • Mariusz Knull
  • Mariola Kopystiańska
  • Katarzyna Królewicz
  • Konrad Marciniak
  • Bartosz Oleksy
  • Elżbieta Szczepaniak
  • Piotr Wawnikiewicz
  • Ewa Borkowska (przewodnicząca)
  • Robert Baranowski
  • Katarzyna Górska
  • Elżbieta Knull
  • Mariola Kopystiańska
  • Małgorzata Kowalczyk
  • Arleta Kowalska
  • Katarzyna Królewicz
  • Beata Łuczak
  • Konrad Marciniak
  • Dorota Milner
  • Bartosz Oleksy
  • Małgorzata Tadeuszewska
  • Arkadiusz Tomczuk
  • Piotr Wawnikiewicz
  • Katarzyna Wicher
  • Dorota Ziółkowska