Nikola i Emilka na podium międzynarodowego mityngu młodzików

02-ego grudnia w czeskim Jabloncu, jedenasty rok z rzędu, rozegrane zostały międzynarodowe zawody lekkoatletyczne młodzików pod nazwą „Pomarańczowy Mityng”. Tradycyjnie, udział w nich wzięli zawodnicy „Sokoła” Lubin, uczniowie naszej szkoły. Doskonale spisały się podopieczne trenera Mariusza Knulla:

• Nikola Tarnowska zwyciężyła w biegu na 60 metrów przebiegając ten dystans w 7,85 sekundy, który to rezultat jest najlepszym w tym roku   w Polsce wynikiem w kategorii młodziczek,
  • Emilia Wawrowska zajęła trzecie miejsce w skoku w dal, poprawiając wynikiem 5,23, rekord życiowy o ponad trzydzieści centymetrów.

Kolejnym startem lekkoatletów będzie, odbywający się 16–ego grudnia w Dreźnie, „Mityng Zakończenia Roku”.