Ograniczone funkcjonowanie szkół do 3 stycznia 2021 r.

Stacjonarne funkcjonowanie szkół zostało ograniczone do 3 stycznia 2021 r., co oznacza, iż zajęcia zdalne będą prowadzone w szkole do 22 grudnia 2020 r. Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego od 23 do 31 grudnia 2020 r. uczniowie udadzą się na zimową przerwę świąteczną.

Od 30 listopada 2020 r. zajęcia sportowe w klasach sportowych realizowane na podstawie programów szkolenia będą prowadzone w szkole z zachowaniem ograniczeń, zakazów i nakazów przeciwepidemicznych. Szczegóły przekażą nauczyciele i wychowawcy.

Jeżeli 4 stycznia 2021 r. szkoły wrócą do tradycyjnej formy pracy, wówczas na lekcjach spotkamy się 7 stycznia, gdyż 4 i 5 stycznia są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (na wniosek rodziców zapewnimy opiekę uczniom, którzy nie mogą zostać w domu).