Warzywne cudaki

Dnia 25.10.2021r nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu Warzywne Cudaki.

Okazało się, że z banalnych i bardzo pospolitych materiałów, jakimi są warzywa dzieci wyczarowały nadzwyczajne postaci. Konkurs cieszył się wśród uczniów dużym powodzeniem, wpłynęło ponad 60 wspaniałych i nietuzinkowych prac.

Mieliśmy okazję podziwiać owocowo-warzywne ludziki, zwierzątka i stworki, które poprzez niesamowitą kreatywność i oryginalność wzbudzały powszechny podziw i zachwyt.

Wyłonienie tych najciekawszych było dla jury nie lada gratką, stąd sporo dzieci otrzymało nagrody główne i dyplomy. Wśród nagrodzonych byli:

Szymon Falkiewicz kl. 1a, Kamil Kluwak kl. 2a, Igor Maniecki kl. 2b, Maksym Komarnicki kl. 3a, Marcel Machek kl. 3b, Milena Milewska – Ondycz kl. 1a, Hubert Cebula kl. 2a, Nela Prusaczyk kl. 2b, Aleks Borkowski kl. 3a, Pola Hankus kl. 3b

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!