Wnioski na Bilet+ – informacje.

Rodzice uczniów zamieszkałych na terenie miasta Lubina:
Proszę o złożenie do 30 czerwca 2020 r. wniosku o „Bilet+” na rok szkolny 2020/2021.

Pobierz: Wniosek “Bilet +”

Rodzice uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Lubin:
Proszę o złożenie do 30 czerwca 2020 r. wniosku o udzielenie wsparcia materialnego uczniom w ramach “Lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Lubin” na rok szkolny 2020/2021.

Pobierz: Wniosek o udzielenie wsparcia materialnego uczniom w ramach “Lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Lubin”.

Wykaz numerów linii komunikacyjnych w gminie Lubin.

Uzupełnione i podpisane wnioski można składać w formie elektronicznej na e-mail: sekretariat@sp7lubin.pl lub w formie papierowej wrzucając do urny przy wejściu do szkoły. Wnioski uczniowie mogą przekazać również wychowawcy podczas odbioru świadectw.