Wybory władz Samorządu Uczniowskiego

1

W piątek 22 października 2021 r. odbyły się demokratyczne wybory władz Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Było to dla całej Siódemeczkowej społeczności bardzo ważne wydarzenie!

Wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przedstawili swoje programy, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas I – VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych.

Po podliczeniu wszystkich głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Nowy skład zarządu Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Przewodniczący – Jakub Skrobisz 7b

Zastępca – Małgorzata Telatyńska 5a

Sekretarz – Arina Shabranska 7a

Skarbnik – Karolina Zabrzeńska 4a

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności!!!

Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wyborów Opiekunowi SU Pani Beacie Łuczak.