Zawody Łyżwiarskie w Warszawie

Druga edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci , która odbyła się w Warszawie (12-13.12.2020) również przyniosła sukcesy naszym łyżwiarzom .Fabian Budziński zajął 3 miejsce w wieloboju ,natomiast Kacper Polny w tej samej kategorii zajął 5 i 6 miejsce na 300 m i 4 miejsce na 500 m, a  Brajan  Burknap-Piotrowicz uplasował się na 8 miejscu w wieloboju. W/w trójka świetnie spisała się  w biegu sztafetowym zdobywając 3 miejsce.  W tej samej kategorii ,ale dziewcząt 2 x 7 miejsce na 500 metrów  uzyskała Lena Sadowska. Pozostałe uczennice naszej szkoły, startujące w tych zawodach ( Natalia Sadowska , Agnieszka Herbut , Nikola Kałka i Hanna Łuczejko) pobiły swoje rekordy życiowe. Kolejna edycja tych zawodów odbędzie się 09-10.01.2021 w Sanoku.