Znakomite starty naszych łyżwiarzy na Mistrzostwach Polski

W dniach 9 – 10 lutego na krytej hali lodowej w Tomaszowie Mazowieckim rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików. Bardzo dobry występ zaliczyli uczniowie naszej szkoły startujący w barwach MKS Cuprum Lubin.
Wojciech Gutowski został Mistrzem Polski na 1500, 3000 metrów i wicemistrzem Polski w wieloboju, ponadto wraz z Mateuszem Grafem i Danielem Piotrowskim zdobył złoty medal w biegu drużynowym. Mateusz Graf wywalczył brązowy medal na 1500m , 4. miejsce na 3000m oraz 5. miejsce na 1000 metrów i w wieloboju, Daniel Piotrowski był 12. w wieloboju.
Wśród dziewcząt bardzo dobry występ zanotowała Adrianna Kluk, zajmując 8. miejsce na 500m, 6. miejsce na 1000m, 5. miejsce na 1500m oraz 5. miejsce w biegu drużynowym z Patrycją Skrobak i Natalią Adamczyk.