Zwyciężamy w Mistrzostwach Powiatu w przełajowych biegach sztafetowych!

We wtorek 6 października, w Parku Leśnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu w przełajowych biegach sztafetowych. Zawody zakończyły się dużym sukcesem reprezentantów naszej szkoły. Zwyciężyliśmy w trzech kategoriach: dziewcząt młodszych (klasy 6 i młodsi) i starszych (klasy 7-8)  oraz starszych chłopców (klasy 7-8). Młodsi chłopcy (klasy 6 i młodsi) uplasowali się na trzecim miejscu. Tym samym nawiązaliśmy do bogatej tradycji sztafetowych sukcesów naszej szkoły.

Zespoły wystąpiły w następujących składach:

Chłopcy starsi: Mateusz Filipczak, Szymon Dudziak, Maksymilian Czajka, Igor Orlikowski, Mateusz Skoczylas, Dawid Gap, Marcel Reguła, Damian Sokołowski, Antoni Rudnicki, Fabian Sowiecki.

Chłopcy młodsi: Dimitr Domarecki, Bartłomiej Bogacz, Dorian Cieleń, Fabian Budziński, Aleksander Goszka, Kacper Polny, Brajan Burknap – Piotrowicz, Michał Wójcik, Dawid Jakubiak, Oskar W;iśniewski.

Dziewczęta starsze: Eliza Huzarska, Olga Tyrpak, Hanna Paczyńska, Magdalena Świetłowicz, Wiktoria Kubicka, Małgorzata Maziak, Natalia Korczowska, Arina Stawska, Oliwia Musiał.

Dziewczęta młodsze: Aleksandra Kocik, Lena Krzechki, Liliana Olszańska, Maja Lorens, Kornelia Ziętal, Lena Sadowska, Marlena Wójtowicz, Agnieszka Herbut, Vanessa Walkowicz, Karina Kaczmarek, Linda Ludwińska.

Opiekunami zespołów byli: Elzbieta Knull, Mariola Kopystiańska i Mariusz Knull. Wszystkim, obdarowanym medalami i pamiątkowymi upominkami, uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.