I edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci

W dniach 30.11 – 01.12.2019 w Warszawie  odbyła się I edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. W zawodach uczestniczyła 9 osobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły, którzy w pierwszym oficjalnym starcie na polskich torach zaprezentowali się bardzo dobrze. W swoich kategoriach wiekowych uczniowie naszej szkoły, a zarazem zawodnicy MKS Cuprum Lubin zajęli następujące miejsca: V miejsce w wieloboju zajęli Fabian Budziński i Lena Sadowska (3 miejsce na 300 m), VIII miejsce Dominika Halbryt (4 m na 1000 metrów), XI miejsce Agnieszka Herbut, XIV Natalia Sadowska i Kacper Polny. W biegu sztafetowym dziewcząt starszych Natalia Sadowska, Dominika Halbryt, Kornelia Kałka, Agnieszka Herbut zajęły VI miejsce.
Kolejna edycja zawodów odbędzie się 07-08.12.2019 w Lubinie.