Dziennik elektroniczny

Informujemy Państwa, że nasza szkoła od roku szkolnego 2014/2015 korzysta wyłącznie z elektronicznego dziennik lekcyjnego w systemie UONET+.
Program Dziennika elektronicznego (zwanego edziennikiem) pełni wszystkie określone prawem funkcje dziennika lekcyjnego.

Edziennik Szkoły Podstawowej Nr 7 – Szkoły Sportowej w Lubinie jest dostępny pod adresem:

Dla rodziców i uczniów dziennik jest bezpłatny, jednak by korzystać z edziennika należy we wniosku o przyjęcie do szkoły wpisać własny adres poczty elektronicznej lub wypełnić odpowiednią deklarację (oświadczenie) dostępną w sekretariacie szkoły.
Oświadczenie musi być dostarczone osobiście, potwierdzone podpisem i zweryfikowane dokumentem tożsamości.

Funkcjonowanie dziennika elektronicznego w szkole określa poniższy dokument:

Podręcznik do dziennika elektronicznego dostępny jest po zalogowaniu się do systemu pod linkiem Pomoc.
dzienniczek

VULCAN Udostępnił zupełnie nową wersję aplikacji mobilnej dla dziennika UONET+. Dzięki temu jeszcze wygodniej możecie komunikować się ze szkołą oraz na bieżąco śledzić postępy w nauce. Mobilny dzienniczek zawiera najważniejsze wiadomości z e-dziennika.

Dzienniczek VULCAN na urządzenia mobilne:

dzienniczek plus

Edziennik (Dzienniczek+) w starszej wersji na urządzenia mobilne:

Problem techniczny z edziennikiem?

W razie problemów z działaniem dziennika prosimy o kontakt za pomocą naszego systemu pomocy technicznej.
Przy zgłoszeniu należy podać kod autoryzacyjny: SP7

Zapomniane hasło do edziennika?

Użytkownik systemu UONET+, który zapomniał hasło dostępu do witryny systemu, musi wykonać procedurę odzyskiwania hasła, podczas której otrzyma na swojego maila link do strony, na której będzie mógł wprowadzić nowe hasło dostępu.