Dziennik elektroniczny

Nasza szkoła korzysta wyłącznie z elektronicznego dziennika lekcyjnego w systemie UONET+.
Program Dziennika elektronicznego (zwanego edziennikiem) pełni wszystkie określone prawem funkcje dziennika lekcyjnego.

E-dziennik Szkoły Podstawowej Nr 7 – Szkoły Sportowej w Lubinie jest dostępny pod adresem:

Dla rodziców i uczniów dziennik jest bezpłatny, jednak by korzystać z e-dziennika należy we wniosku o przyjęcie do szkoły wpisać własny adres poczty elektronicznej lub wypełnić odpowiednią deklarację (oświadczenie) dostępną w sekretariacie szkoły.
Oświadczenie musi być dostarczone osobiście, potwierdzone podpisem i zweryfikowane dokumentem tożsamości.

Dokumenty i pliki dotyczące dziennika elektronicznego:

Zapomniane hasło do e-dziennika?

Użytkownik systemu UONET+, który zapomniał hasło dostępu do witryny systemu, musi wykonać procedurę odzyskiwania hasła, podczas której otrzyma na swojego maila link do strony, na której będzie mógł wprowadzić nowe hasło dostępu.

Podręcznik do dziennika elektronicznego dostępny jest po zalogowaniu się do systemu pod linkiem Pomoc.
dzienniczek

VULCAN Udostępnił zupełnie nową wersję aplikacji mobilnej dla dziennika UONET+. Dzięki temu jeszcze wygodniej możecie komunikować się ze szkołą oraz na bieżąco śledzić postępy w nauce. Mobilny dzienniczek zawiera najważniejsze wiadomości z e-dziennika.

Dzienniczek VULCAN na urządzenia mobilne:

Zapomniane hasło do e-dziennika?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.