Nota prawna

Nota prawna

Podejmujemy wszelkie starania, aby informacje publikowane na naszej stronie były rzetelne w chwili ich umieszczenia oraz regularnie aktualizowane, ale nie gwarantujemy ich poprawności i możemy zmieniać te informacje w dowolnym czasie, bez uprzedzenia.

Publikujemy naszą stronę na zasadzie – taka, jaka jest – bez żadnej gwarancji, ani rękojmi, co do działania strony, dokładności informacji oraz produktów lub usług wymienianych na stronie www. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie straty lub szkody, jakie mogą wynikać z użytkowania naszej strony oraz za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy jakichkolwiek informacji zawartych na stronie.

Wszelkie prawa do materiałów publikowanych na naszej stronie są zastrzeżone i podlegają ochronie.

Wszelkie umieszczone na naszej stronie logotypy, znaki i nazwy handlowe stanowią własność ich właścicieli i wykorzystywanie ich może odbyć się jedynie za ich zgodą.

Informacje zawarte na naszej stronie można pobierać, wyświetlać oraz drukować wyłącznie do niekomercyjnego użytku prywatnego. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystywania na inny niż niekomercyjny i prywatny użytek wymagają zezwolenia.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie zewnętrznych stron, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za nieautoryzowane wykorzystanie informacji zawartych na tej stronie.

Polityka prywatności

Kim jesteśmy:

Adres naszej strony internetowej to: https://sp7lubin.pl.

Media:

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i wgrywasz na witrynę obrazki, powinieneś unikać przesyłania obrazków z tagami EXIF lokalizacji. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w witrynie.

Formularze kontaktowe:

Informacje przesłane za pośrednictwem formularzy kontaktowych są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas, ale nie wykorzystujemy uzyskanych tak informacji w celach marketingowych.

Osadzanie treści z innych witryn:

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jak długo przechowujemy Twoje dane:

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej, przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych:

Jeśli masz konto użytkownika w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane:

Dane użytkownika przesyłane za pomocą formularzy mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.