Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Bardzo dobrze, w powiatowym finale sztafetowych biegów przełajowych, spisały się  drużyny dziewcząt z naszej szkoły, zajmując zarówno w kategorii klas VII-VIII jak i V-VI, drugie miejsce. W składzie młodszej drużyny znalazły się: Inez Data, Julia Huzarska, Amelia Komarnicka, Nadia Korcz, Małgorzata Maziak, Lena Sadowska, Hanna Łuczejko, Natalia Sadowska, Agnieszka Herbut, Lena Iwanicka, Nikola Nielepkowicz, Aleksandra Kocik.

Starszą drużynę tworzyły: Olga Tyrpak, Magdalena Świetłowicz, Julia Jakubowska, Oliwia Musiał, Zuzanna Olechnowska, Magdalena Ryś, Julia Kaczor, Nikola Hyszko, Dominka Dąbrowska, Julia Łada, Aneta Dulewicz, Martyna Fijoł.

Opiekunami zespołów byli: Elżbieta Knull, Piotr Wawnikiewicz i Mariusz Knull.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, zwłaszcza że zawody rozgrywały się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.