Ogólnopolski Konkurs „Orzeł informatyczny” odbędzie się 14 maja!

Do uczestników Konkursu!

Z uwagi na zdalne nauczanie Ogólnopolski Konkurs „Orzeł informatyczny” odbędzie się w trybie online. Konkurs został tak przygotowany, aby uruchomienie testu online było dla Was proste i nie wymagało specjalnych umiejętności. Potrzebne jest jedynie dowolne urządzenie z dostępem do Internetu (laptop, tablet, telefon). Uczestnictwo nie wymaga też technicznej ingerencji ze strony nauczyciela. Test będzie można wypełnić online tylko w dniu wyznaczonym przez organizatorów czyli 14 maja (czwartek). Każdy uczestnik bez względu na otrzymany wynik otrzyma imienny dyplom uznania do samodzielnego wydrukowania, a najlepsi tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu i atrakcyjne nagrody. Przyznane zostaną także dyplomy za najlepszy wynik w szkole. Zapraszamy do wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa!!!