Poczta walentynkowa.

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Uczniowie naszej szkoły także pamiętali o dnu zakochanych. Z tej okazji, zorganizowano pocztę walentynkową. Cały tydzień trwały przygotowana do tego dnia. Każdy z uczniów naszej szkoły przez cały tydzień mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Dziś korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Funkcje listonoszek pełniły: Oliwia Kosiedowska oraz Kaja Górska. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele.