Pomoc dla Jerzyka

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

 

Kolejna zbiórka dla Jerzyka!!!

Operacja się udała, chłopczyk czeka na kolejną ! 🙂 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Po raz drugi z rzędu organizujemy w naszej szkole akcję charytatywną dla  JERZYKA  Jerzyk Żerko jest już gotowy na operację serca, która pozwoli mu żyć. Sześciolatek z Legnicy szczęśliwie przeszedł w Genewie zabieg otwierający drogę do dalszego leczenia. – Wszystko dzięki państwa wsparciu – dziękuje mama chłopca, Joanna Skucha-Żerko. 

Rodzice Jerzyka pochodzą z Lubina i wielu mieszkańców Zagłębia Miedziowego przyłączyło się do akcji. Teraz ruszyła zbiórka na kolejną operację. – Wierzę, że ostatnią, że po niej nie będziemy musieli się już bać o życie syna.  

Prosimy  o przyłączenie się i w tym roku do tej szczytnej akcji. Nie bądźmy obojętni na los chorego dziecka, bo bardzo potrzebuje naszej pomocy i wsparcia!

Gorąco zachęcamy do przekazywania datków  dla Jerzyka na niżej podane konto : 

10 2490 1028 3587 1000 0009 8152

Z tytułem wpłaty: Darowizna Jerzy Żerko

Jerzy Żerko – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl