Światowy Dzień Pluszowego Misia

Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny MIŚ!

25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Misia. Z tej okazji uczniowie klasy 7b (Zosia Dańczuk, Oliwia Musiał, Piotr Stankiewicz, Konrad Kozicki, Partycja Tepper, Julia Babiuch, Dominika Dąbrowska, Zuzia Olechnowska, Jagoda Socha, Kornelia Kałka, Mateusz Monczak) oraz nauczyciele bibliotekarze przygotowali zajęcia czytelnicze dla uczniów z klas 1-3 SP. Podczas spotkań młodzież przedstawiła historię pluszowego misia, zagadki „Misiowe” oraz przeczytano fragmenty książeczek o misiach „Złotowłosa i trzy niedźwiedzie”, „Masza i niedźwiedź”, „Miś zwany Paddington” Michaela Bonda oraz „Nowi Przyjaciele Misia Uszatka” Czesława Janczarskiego.

Podczas spotkań młodzież wykazała się zdolnościami pedagogicznymi i narracyjnymi. Najmłodsi uczniowie z uwagą, trzymając swoje misie, słuchali swoich starszych kolegów. Uśmiech gościł zarówno na twarzach dzieci, jak i młodzieży.

Dziękujemy za miło spędzony czas.