Turniej piłki ręcznej chłopców

Dnia 20 marca 2021 roku w Kątach Wrocławskich odbył się turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 2008 i młodsi organizowany przez Dolnośląską Akademię Piłki Ręcznej. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych zawodników w tym roczniku i powołanie ich do kadry dolnośląskiej.

W turnieju brali udział piłkarze ręczni z naszej szkoły z klasy 6a i dwóch z klasy 7a.

Na turniej zgłosiło się 9 drużyn, dlatego mecze odbywały się w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Nasi uczniowie zmierzyli się z zespołami z Głogowa, Kątów Wrocławskich i Jeleniej Góry. Wszystkie mecze w swojej grupie wygrali, prezentując się bardzo dobrze na boisku, dlatego teraz czekają na decyzje kadry trenerskiej i powołania do kadry.

Drużyna grała w następującym składzie:

z klasy 6a : Bąk Gabryś, Czernatowicz Kacper, Fabiszewski Kuba, Fijoł Szymon, Fiołek Mateusz, Kruszczak Bartosz, Łabędzki Kuba, Maniecki Oskar, Płachta Dawid, Steczek Mikołaj

z klasy 7a : Fiołek Szymon i Niedżwiedzki Mateusz

Trenerka Izabela Kałużny-Khoubbazi