“Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać” Mark Twain

1 nau

14 października, jak co roku, obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Jest to typowo polskie święto. W tym dniu uczniowie obdarowują swoich nauczycieli laurkami, kartkami z najlepszymi życzeniami. To piękny zwyczaj, gdyż uczniowie wyrażają swą wdzięczność i uznanie wobec kogoś, kto powinien być dla nich wzorem. Uczniowie klas czwartych, piątych i siódmych naszej szkoły na zajęciach plastyki własnoręcznie zaprojektowali i wykonali kartki techniką qullingu z rodzaju papieroplastyki. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za zaangażowanie w ich wykształcenie. W końcu wiedza to największy prezent, jaki można sprawić młodemu człowiekowi. Wyjątkowa, ręcznie wykonana, kartka z okazji Dnia Nauczyciela z pewnością będzie stanowić piękny upominek oraz pamiątkę. Drodzy Nauczyciele dziękujemy Wam za Waszą pracę i poświęcenie!