Dzień Dziecka w klasach I – III

1dd

Święto dzieci tuż, tuż!

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły już 29 maja mieli trochę wytchnienia od nauki w ławkach i spędzili ten dzień w alternatywny i beztroski sposób.

Zaplanowane działania miały na celu integrację zespołu klasowego, propagowanie różnych form aktywności ruchowej, kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych, jak również rozwijanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu.

Najmłodsi uczniowie przygotowali zdrowe i pyszne kanapki, uczestniczyli w cyklicznych warsztatach muzycznych, tworzyli prawdziwe dzieła sztuki na boisku szkolnym, rysując kolorową kredą i bawili się chustą animacyjną. W tym dniu nie mogło też zabraknąć słodkich upominków i pysznych, kolorowych lodów.

Przygotowane atrakcje zapewniły wesołą i udaną zabawę. To był prawdziwy Dzień Dziecka!