Dzień Mamy w klasie 2a

1dm

Dzień Mamy to jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia ….W tym dniu wszystkie mamy obdarzone są szczególnymi dowodami wdzięczności.

Również dzieci z klasy drugiej chciały uczcić to święto w sposób wyjątkowy, dlatego zaprosiły swoje mamy do szkoły na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich.

W części artystycznej dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po występach nadszedł czas na wręczenie mamusiom laurek i drobnych upominków. Całość spotkania zakończył słodki poczęstunek.

Uroczystość przebiegła w miłej, wzruszającej atmosferze i z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci i mam.

Dorota Ziółkowska