Laserowy Paintball z okazji Dnia Chłopca

8

Uczniowie klasy 6b uczcili ten dzień w sposób szczególny i wyjątkowy. Gra zespołowa w terenie, ognisko i zabawa na 7-metrowym “dmuchańcu” wywołały na twarzach uczniów wiele emocji i wrażeń.

Zabawa rozpoczęła się od krótkiego szkolenia, podczas którego uczniowie zostali zapoznani z zasadami gry oraz środkami bezpieczeństwa. Podzieleni na trzy drużyny, mieli za zadanie zdobywać punkty poprzez „trafienie” przeciwników za pomocą laserowych markerów. W trakcie gry panowała wspaniała atmosfera – uczniowie wykazali się nie tylko dużym zaangażowaniem, ale także świetną współpracą i umiejętnością planowania strategii. Gra była dynamiczna i emocjonująca, a wszyscy uczestnicy z entuzjazmem angażowali się w każdą rundę.

Uczniowie wrócili zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń, a sama gra okazała się doskonałą okazją do integracji, rozwijania umiejętności pracy zespołowej oraz zacieśniania więzi między rówieśnikami.

Dorota Ćwik, Anna Gałązka-Olechnowska