Poczet sztandarowy na uroczystości w 38 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego w Polsce

Zgodnie z wieloletnią tradycją starosta powiatu lubińskiego zaprosił mieszkańców do wspólnego uczczenia pamięci osób represjonowanych w czasie stanu wojennego. W piątek 13 grudnia, pod pomnikiem na Wzgórzu Zamkowym, by wspomnieć rocznicę tamtych dramatycznych wydarzeń, pojawiło się wiele osób.

W uroczystości wzięli udział nie tylko samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych czy uczniowie lubińskich szkół. Nie zabrakło również zwykłych mieszkańców, którzy chcieli uczcić tę smutną dla Polaków rocznicę.

Szkołę Podstawową nr 7 – Szkołę Sportową reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Kajetan Jeleń, Dominika Dąbrowska i Julia Babiuch pod opieką Anny Siekaniec.