Światowy dzień bez palenia tytoniu

4t

Dnia 31 maja przypada Światowy Dzień Bez Palenia Tytoniu. Z tej okazji przygotowaliśmy międzyszkolny projekt edukacyjny.

W ramach tego projektu, dnia 28 maja pani Zofia Marcinkiewicz – pracownik Lubińskiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, przedstawiła uczniom klas siódmym i ósmym prelekcję na temat negatywnych skutków palenia.

Zorganizowaliśmy również międzyszkolny konkurs wiedzy na temat szkodliwości palenia oraz plastyczny konkurs pt. “Palenie szkodzi”.

Miło nam poinformować, że:

I miejsce w konkursie wiedzy zdobyła uczennica klasy 7a ze szkoły podstawowej nr 7 Julia Pałczak

II miejsce zajął uczeń klasy 7a Szkoły Mistrzostwa Sportowego  Oskar Wiśniewski,

III miejsce przypadło również uczennicy klasy 7a szkoły podstawowej nr 7 Esterze Boreckiej.

Laureatom serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy dotyczącej zdrowych nawyków.

Jadwiga Sprysak, Marta Kozerska