Święto zabawy w klasie 1a

Dzień kropki3

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Święto to staje się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród najmłodszych.

Wymalowane twarze i stroje w kropki są tylko efektownym elementem dekoracyjnym, bo tak naprawdę nie o strój tego dnia chodzi. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich pasji i talentów, na zabawach, które mają za zadanie pobudzać wyobraźnię, dodawać dzieciom odwagi, poznawać swoje mocne strony.

Uczniowie z klasy 1a mieli okazję dzisiaj 16.09.2024 uczestniczyć w takich zabawach. Były zabawy ruchowo-taneczne, zajęcia plastyczne, zabawy rozwijające wyobraźnię i spostrzegawczość. W rozmowach z dziećmi okazało się, że każdy z nas ma w sobie ukryty jakiś talent. Dzieci opowiadały zarówno o talentach, umiejętnościach, które w sobie odkryły, jak również o tych, o których marzą i które chciałyby w przyszłości osiągnąć.

Było twórczo, zabawnie i kolorowo!

Dorota Milner