Wigilia klasowa w 6b

Do Świąt coraz bliżej! W poniedziałek (16.12.2019) rozpoczęliśmy w naszej szkole okres wigilijnych spotkań klasowych, który potrwa do piątku.  Uczniowie klasy 6b wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Gralla zorganizowali niesamowite spotkanie klasowe, podczas którego uczniowie dzielili się opłatkiem, składali życzenia na Boże Narodzenie oraz życzyli sobie wzajemnie pomyślności w nadchodzącym 2020 roku. Cała klasa już od początku grudnia radośnie planowała jak przygotować to wspaniałe spotkanie wigilijne w bliskim gronie. Uczniowie i ich rodzice przygotowali ozdoby świąteczne i tradycyjne potrawy. Na świątecznym stole znalazł się domowy barszcz z uszkami, pierogi, udekorowane ciasta oraz owoce. Podczas Wigilii klasowej panowała iście domowa atmosfera, a dzieci radośnie śpiewały świąteczne piosenki i kolędy wspólnie spędzając ten magiczny czas. Wszyscy uczniowie wyczekują już na właściwe święta Bożego Narodzenia oraz na wyjątkowo długą w tym roku szkolnym przerwę noworoczną. Po zakończonej Wigilii, uczniowie 6b odwiedzili osoby starsze, które mieszkają w Domu Opieki „Szarotka”, aby podzielić się świątecznymi potrawami i spędzić z seniorami wspólnie swój wolny czas. Dziękujemy za zaangażowanie całej społeczności klasy 6b!