Uniwersytet Senioralny

Uniwersytet Senioralny

Uniwersytet Senioralny

Od 19 października zajęcia odbywać się będą w zwiększonym reżimie sanitarnym.

Szczegóły u prowadzących nauczycieli.

OBOWIĄZUJE NAKAZ ZASŁANIANIA UST I NOSA PRZY WEJŚCIU DO SZKOŁY I PORUSZANIU SIĘ PO CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH

Przyjmowanie interesantów Uniwersytetu Senioralnego

Natalia Kąkol

od poniedziałku do piątku
w godzinach od 13 do 15:00

na portierni przy wejściu na niskim parterze (pod schodami)

lub

tel. 667 707 106 albo sekretariat szkoły 76 724-73-00

w godzinach jak wyżej

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
W I SEMESTRZE

Aerobik w wodzie (grupy: 1, 2, 3):

    • prowadzący: Elżbieta Knull
    • termin: poniedziałek
    • godziny: 15:20 – 16:05
    • miejsce: Basen Centrum 7

Aerobik w wodzie (grupy: 4, 5, 6):

    • prowadzący: Elżbieta Knull
    • termin: czwartek
    • godziny: 15:20 – 16:05
    • miejsce: Basen Centrum 7

Zdrowy kręgosłup (grupy: 1, 2):

    • prowadzący: Katarzyna Królewicz
    • termin: piątek
    • godziny: 13:30 – 14:15
    • miejsce: mała sala gimnastyczna
    • Uwagi: podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

Zdrowy kręgosłup (grupy: 3, 4):

    • prowadzący: Katarzyna Królewicz
    • termin: piątek
    • godziny: 14:15 – 15:00
    • miejsce: mała sala gimnastyczna
    • Uwagi: podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

Nordic Walking (grupa 1):

    • prowadzący: Arleta Kowalska
    • termin: środa
    • godziny: 9:50 – 11:20
    • miejsce: Zbiórka przed wejściem do parku na osiedlu Przylesie (Strzelnica brama główna)
    • Uwagi: sprzęt do nordic walking we własnym zakresie

Nordic Walking (grupa 2):

    • prowadzący: Mariola Kopystiańska
    • termin: środa
    • godziny: 10:30 – 12:00
    • miejsce: Zbiórka przed wejściem do parku na osiedlu Przylesie (Strzelnica brama główna)
    • Uwagi: sprzęt do nordic walking we własnym zakresie

Pilates (grupa 1):

    • prowadzący: Katarzyna Królewicz
    • termin: wtorek
    • godziny: 14:35 – 15:20
    • miejsce: mała sala gimnastyczna
    • Uwagi: podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

Pilates (grupa 2):

    • prowadzący: Katarzyna Królewicz
    • termin: wtorek
    • godziny: 15:20 – 16:05
    • miejsce: mała sala gimnastyczna
    • Uwagi: podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

Zajęcia informatyczne (grupa 1 – początkujący, kontynuacja):

    • prowadzący: Mariola Adamczyk
    • termin: środa
    • godziny: 12:30 – 13:15
    • miejsce: sala 6

Zajęcia informatyczne (grupa 2 – kontynuacja, zaawansowani):

    • prowadzący: Mariola Adamczyk
    • termin: środa
    • godziny: 13:20 – 14:05
    • miejsce: sala 6

Taniec towarzyski Latino (grupa 1 – początkujący):

    • prowadzący: Weronika Mierzwa
    • termin: wtorek
    • godziny: 18:30 – 20:00
    • miejsce: mała sala gimnastyczna
    • Uwagi: podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

Taniec towarzyski Latino (grupa 2 – zaawansowani):

    • prowadzący: Weronika Mierzwa
    • termin: czwartek
    • godziny: 18:30 – 20:00
    • miejsce: mała sala gimnastyczna
    • Uwagi: podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA BASENACH
DLA SENIORÓW

Centrum 7:

maksymalna liczba korzystających: 40 osób

    • poniedziałek – 15:20 – 16:05 (aquaaerobic – wybrana grupa przez prowadzącą)
    • czwartek – 15:20 – 16:05 (aquaaerobic – wybrana grupa przez prowadzącą)
    • piątek 15:20 – 16:05
    • sobota 9:00 – 9:45
    • sobota 10:00 – 10:45
    • niedziela 10:00 – 11:00

Ustronie:

maksymalna liczba korzystających: 40 osób

    • czwartek – 14:15 – 15:00
    • piątek 14:15 – 16:00
    • sobota 9:00 – 9:45
    • sobota 10:00 – 10:45
    • niedziela 10:00 – 11:00