4a na spływie pontonowym w Bardzie

1200

Dnia 7 czerwca klasa 4a wybrała się na pełną przygód wycieczkę do urokliwej miejscowości Bardo. Pierwszym punktem programu była gra terenowa “Folwark szyfrów”. Uczniowie z zaangażowaniem rozwiązywali zagadki i łamigłówki, co nie tylko bawiło, ale również rozwijało ich umiejętności logicznego myślenia i współpracy w grupie.

Po zakończeniu gry terenowej, przyszedł czas na główną atrakcję – dwugodzinny spływ pontonowy po rzece Nysa Kłodzka. Spływ dostarczył uczestnikom wiele radości i pozwolił podziwiać piękne widoki z perspektywy rzeki, a także sprawdzić swoje umiejętności w wiosłowaniu i nawigacji.

Na zakończenie wycieczki odbyło się ognisko z kiełbaskami. Wspólne ognisko było doskonałą okazją do odpoczynku i podzielenia się wrażeniami z całego dnia.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział, a rodzicom i nauczycielom za zorganizowanie tej wspaniałej wycieczki!

Małgorzata Gralla