Bal Wszystkich Świętych

Bal WS 1

W dniu 29.10.2021 nasze dzieci z klas 1-3 uczestniczyły w corocznym “Balu Wszystkich Świętych” organizowanym przez Duszpasterstwo Salezjańskie w auli Liceum Salezjańskiego. Dzieci były przebrane za różnych Świętych. Cały bal poprowadził ksiądz Mariusz, który z pomocą zespołu licealistów Salezjańskich zgotował dzieciom świetną zabawę. Dzieci miały okazję pośpiewać i nauczyć się wielu piosenek i zabaw chrześcijańskich. Dziękujemy Dyrekcji SP 7 za przychylność, wychowawcom za opiekę i współorganizację wyjścia do Liceum Salezjańskiego, księdzu Mariuszowi i zespołowi licealistów za organizację i świetną zabawę, dzieciom z klas 1-3 za uczestnictwo i rodzicom za wspaniałe przygotowanie dzieci do tego balu…ślemy Wam wszystkim ukłony i podziękowania..