“Bezpieczne wakacje” – konkurs plastyczny

konk4

W czerwcu, w szkole, odbył się konkurs plastyczny, skierowany do najmłodszych uczniów naszej szkoły. Do konkursu plastycznego pt.„Bezpieczne wakacje”, zgłoszono 27 prac plastycznych wyłonionych w etapie klasowym. Celem jego było rozwijanie aktywności twórczej połączone z propagowaniem wiedzy na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa, z naciskiem na okres wakacyjny (m.in. bezpieczeństwo nad wodą).

Decyzją jury konkursowego przyznano następujące nagrody:

I miejsce – Naomi Sałaj kl 2a

II miejsce – Anna Rutkowska kl. 2a

III miejsce – Julia Kijak kl. 1a

Wyróżnione prace:
Marcel Żurowski kl 2b
Lena Śmiech kl 1a
Nela Prusaczk kl 2b
Michał Kurzyński kl. 2b
Antonina Sołtys kl 1a
Oskar Chrabąszcz kl 3b

Laureaci konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, wyróżnione osoby otrzymały drobne upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do skorzystania z propozycji wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.

WYPOCZYWAJCIE I BAWCIE SIĘ BEZPIECZNIE.