Bezpieczny Internet w twórczości uczniów

Za nami kolejny etap realizowanego projektu „Cybernauci-Bądź bezpieczny w Sieci”. Tym razem zaplanowane działania miały na celu zainspirowanie uczniów do twórczej aktywności w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni i technologii komunikacyjnej. Najciekawszą formą wizualizacji w/w zagadnień okazał się plakat. Uczniowie klas czwartych i piątych pod okiem nauczycieli informatyki i plastyki przystąpili do pracy i stworzyli pomysłowe prace plastyczne w różnorodnych ciekawych technikach plastycznych. Plakaty przestrzegają przed zagrożeniami i uczą zasad prawidłowego korzystania z Internetu.
Dziękujemy nauczycielom plastyki za wsparcie oraz uczniom za bogatą wyobraźnię i inwencję twórczą.