Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w pływaniu sztafetowym

18 lutego na pływalni “Centrum 7” w Lubinie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców. Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Zespół Szkół Sportowych i RCS w Lubinie. Do zawodów przystąpiło siedem szkół. Zawodnicy startowali w jednym wyścigu indywidualnym i w sztafecie. Do punktacji drużynowej zaliczano 6 wyników indywidualnych i wynik sztafety (6×25m dowolnym).
W klasyfikacji końcowej drużyny, pod opieką Pana Ireneusza Koliszaka oraz Pana Mariusza Suszka, zajęły:

• dziewczęta – I miejsce
  • chłopcy – II miejsce

Reprezentantom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Mistrzostwach Strefy Legnickiej, które odbędą się 28 lutego w Chojnowie.

Reprezentacja dziewcząt:

• Julia Jakubowska z klasy 6b,
  • Zuzanna Olechnowska z klasy 6b,
  • Zofia Dańczuk z klasy 6b,
  • Olga Tyrpag z klasy 6b,
  • Anna Suszek z klasy 6b,
  • Patrycja Tepper z klasy 6b,
  • Natalia Korczowska z klasy 5c.

Reprezentacja chłopców:

• Kajetan Jeleń z klasy 6b,
  • Sebastian Rosiek z klasy 6b,
  • Jakub Węglarz z klasy 6b,
  • Piotr Stankiewicz z klasy 6b,
  • Mikołaj Klemaszewski z klasy 5c,
  • Damian Płaza z klasy 5c.