Dzień bez Samochodu – byliśmy i wygrywaliśmy!!!

sam 3

W tym roku szkolnym w gronie uczniów z klasy piątej, szóstej i ósmej spotkałam się w Rynku, by uczestniczyć w przejeździe rowerowym ulicami Lubina. Wytyczona, symboliczna trasa, którą pokonywało ponad tysiąc cyklistów była kolejną okazją do podnoszenia naszej  świadomości w istotnej kwestii dotyczącej zdrowego i bezpiecznego stylu życia oraz ochrony środowiska naturalnego. Miło mi poinformować, że druga część imprezy czyli loteria fantowa stała  się  szczęśliwą chwilą dla naszych trzech uczennic, które wylosowały cenne i atrakcyjne nagrody. Dodatkowym atutem wydarzenia była wspaniała pogoda, świetna atmosfera i pogoda ducha naszej grupy. Wszyscy spisali się na medal!

Podziękowania za udział składa koordynator ds. bezpieczeństwa Dorota Ćwik