Dzień Samorządności w naszej szkole

1DS

21 marca zgodnie z tradycją uczniowie przejęli “rządy” w szkole i rozpoczęli nową organizację pracy. Nowych pedagogów jak i pracowników administracji poznaliśmy już na pierwszej lekcji. W nowych rolach zaprezentowali się także nauczyciele. Jako “uczniowie” zasiedli w ławkach szkolnych i pilnie uczestniczyli w zajęciach. Nowa kadra pedagogiczna była bardzo opiekuńcza, życzliwa, ale też wymagająca. Można było także otrzymać profesjonalną opiekę medyczną udzielaną przez pielęgniarkę szkolną oraz jej asystentów. Problemy uczniów starała się rozwiązywać pani pedagog. W bibliotece szkolnej panie bibliotekarki również służyły fachową pomocą. Nad bezpieczeństwem w szkole czuwali nasi portierzy, którzy kontrolowali wszystkie wejścia do budynku. Kolorowe przebrania uczniów przypominały nam , że to już wiosna!!! Panowała wspaniała atmosfera, było wiele emocji, radości i zabawy. Dziękujemy Wszystkim za udział i zaangażowanie.

Samorząd Uczniowski