Dzień wróżb i zabaw andrzejkowych w naszej szkole

„Andrzeju, Andrzeju
Prosimy dziś Ciebie,
Pozwól nam zobaczyć
Co pisane nam w niebie.”

W magiczny dzień Św. Andrzeja wróżący szukają szczęścia nie tylko w miłości, ale również w nauce i życiu codziennym.

30 listopada 2017 roku Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dzień wróżb i zabaw andrzejkowych. Uczniowie zamienili hol pierwszego piętra w zaczarowane miejsce. W czasie długich przerw próbowali dowiedzieć się czegoś więcej o swojej przyszłości, przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość z kart, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Każdy uczestnik zabaw andrzejkowych przekuwał papierowe serca, losował bileciki, na których widniały nazwy przyszłych zawodów, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Każdy chciał wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Andrzejkowe wróżby wprawiły wszystkich w dobry nastrój i dostarczyły wielu pozytywnych emocji.