Emilka i Nikola na podium Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży

12- ego maja we Wrocławiu odbył się pierwszy dzień XI edycji Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego pod nazwą „Wrocławska Olimpiada Młodzieży”. Tradycyjnie, w imprezie tej w kategoriach wiekowych, wystartowali reprezentanci wszystkich klubów dolnośląskich oraz innych czołowych klubów zachodniej Polski. Tak jak i w poprzednich edycjach zawodów, doskonale spisali się reprezentanci lubińskiego „Sokoła”, uczniowie naszej szkoły, podopieczni trenerów Elżbiety i Mariusza Knull:

 Emilia Wawrowska, startująca w kategorii młodziczek, zwyciężyła w skoku w dal wynikiem 524 oraz zajęła II miejsce w biegu na 100 metrów z rekordem życiowym 12,83,
 Nikola Tarnowska stanęła na drugim stopniu podium wśród młodszych juniorek w biegu na 100 metrów z rekordem życiowym 12,52,
 IV miejsce w skoku w dal młodszych juniorów zajął Szymon Data z wynikiem 607,
 IV miejsce w skoku w dal młodzików zajął Karol Garbaczewski z wynikiem 523,
 na uwagę zasługują również rekordy życiowe debiutantów w biegu na 100 metrów: Kacper Kierski (12,16) oraz Jędrzej Majewski (12,58).