Emocje na parkiecie II ligi kobiet

Z bardzo dobrej strony pokazały się zawodniczki II Iigi kobiet, które w sobotnim spotkaniu przegrały po rzutach karnych z dotychczasowym liderem rozgrywek SKF KPR Spartą Oborniki 26:26 (13:12) (k.10:9)
Pierwsze minuty spotkania nie zapowiadały tak emocjonującego meczu. Zawodniczki MKS Zagłębie Lubin źle weszły w mecz i po 10 minutach przegrywały aż siedmioma trafieniami. Później Miedziowe poprawiły swoją skuteczność zarówno w ataku, jak i w obronie, co przełożyło się na wynik spotkania. Podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi schodziły na przerwę z jednobramkową stratą (13:12). Po przerwie gra obu zespołów była bardzo wyrównana. Miedziowe konsekwentnie realizowały założenia taktyczne, lecz żaden z zespołów nie był w stanie zwiększyć przewagi. Po końcowej syrenie na tablicy widniał remis 26:26, a więc pojedynek musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Walka była bardzo zacięta. Po dwóch seriach nadal nie można było wyłonić zwycięzcy. Niestety nasz zespół uległ w trzeciej kolejce rzutów o „złotą bramkę”. Pomimo porażki gra Miedziowych mogła się podobać. Jesteśmy jednym zespołem w lidze który zyskał punkty w starciu z Obornikami.
Skład: Tracz Agata 1,Skupień Katarzyna 1, Kocińska Wiktoria 1, Pacyna Adrianna, Piróg Klaudia, Czyż Karolina, Kurdzielewicz Adriana 11, Kliszcz Zuzanna 1, Najdek Natalia 2, Bogusz Patrycja, Florczyk Kinga, Milczarczyk Karolina 2, Kowalaszek Lidia, Lewandowska Olga 6,