Europejski Dzień bez Samochodu

Dnia 22 września po raz kolejny aktywnie uczestniczyliśmy w obchodach Dnia bez Samochodu. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów z klas piątych i szóstych pod opieką Pani Doroty Ćwik. Jest to wspaniałe święto, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i weszło w tradycję wydarzeń lubińskich promowanych przez prezydenta miasta. W tym roku rozdano 900 pakietów startowych: wodę, słodycze i koszulki koloru granatowego. Wśród uczestników rozlosowano także nagrody. Swoim udziałem zaznaczyliśmy fakt, iż dbamy o środowisko naturalne oraz potrafimy aktywnie i bezpiecznie spędzać czas wolny.
Dziękuję Wszystkim zaangażowanym uczniom za uczestnictwo w tej fantastycznej imprezie lokalnej.
Koordynator d/ s bezpieczeństwa Dorota Ćwik