I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców

I miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej chłopców

10 stycznia w Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. W rywalizacji sportowej uczestniczyły 4 szkoły: SP 1, SP 7, SP 10 i SP 14. Nasi zawodnicy wykazali się świetną grą i pokonali wszystkie drużyny, zdobywając I miejsce. Drużyna pod opieką trenerki Izabeli Kałużny-Khoubbazi będzie reprezentować nasz powiat w dalszych rozgrywkach.

Skład zwycięskiej drużyny:
Borowiec Dawid kl.6a
Czajka Maksymilian kl.6a
Dudziak Szymon kl.6a
Klemaszewski Mikołaj kl.6a
Młyński Hubert
Niedżwiedzki Mateusz kl.6a
Płaza Adrian kl.6a
Różański Hubert kl.6a
Rzęsista Jakub kl.6a
Skrabucha Sebastian kl.6a
Steczek Mikołaj kl.5a
Wójcicki Wiktor kl.6a

                   GRATULACJE!!!