Jasełka 2018

“(…) krok po kroczku, Najpiękniejsze w całym roczku, Idą święta”

Jasełka na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez uczniów naszej szkoły. W tym roku uczennice klasy 2 AL SMS wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 przygotowały piękne widowisko o Bożym Narodzeniu. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Jasełka w wykonaniu naszych uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a piękny występ podbił serca publiczności. Kolędy świąteczne uświadomiły wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia należą do najpiękniejszych w ciągu roku. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.