Karnawałowe szaleństwo uczniów klas 1-3

1kar1

Dnia 05.01.2024r w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana wśród najmłodszych uczniów zabawa karnawałowa. Tego dnia wszystkim dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Pięknie przystrojony hol, udekorowany tęczowymi balonami i serpentynami, zachęcał do karnawałowych szaleństw. Nagle w szkole zrobiło się bajecznie kolorowo i radośnie. Dzieci przebrane w ciekawe, wielobarwne kostiumy nierzadko budziły podziw i uśmiech na twarzy. Najwięcej zauważyć można było bohaterów znanych bajek, ale i nie tylko. Oprócz Batmanów i Spidermanów podziwialiśmy dzieci przebrane za mrocznych rycerzy, policjantów, koty, misie, pikachu i różne inne stworki. Przy akompaniamencie znanych hitów muzycznych każdy ruszał się jak umiał najlepiej. Były tańce w parach lub wspólne kółeczka, korowody i pociągi. W przerwie między tańcami emocjonujące konkursy. Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. W swoich salach można było chwilkę odpocząć, zjeść z apetytem smaczne ciasto i dalej pląsać przy ulubionej muzyce. Była również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć, aby ta wyjątkowa chwila została z nami na dłużej.

Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wzruszeń. Wszyscy bawili się znakomicie. To był wyjątkowy dzień!