Kiermasz stroików świątecznych

20 i 21 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz stroików bożonarodzeniowych, wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Kultywowanie tej tradycji nie tylko wprowadza nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ale jest także wspaniałą okazją do zakupu stroików świątecznych, które z roku na rok są coraz piękniejsze i stanowią małe „dzieła sztuki”. Podczas trwającego kiermaszu mogliśmy podziwiać zaangażowanie i pomysłowość naszych uczniów. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem wśród całej społeczności szkolnej. Należy podkreślić, że dochód ze sprzedaży świątecznych kompozycji przeznaczony będzie na cele charytatywne.
Dziękuję Wszystkim za wsparcie i udział w tym przedsięwzięciu, organizator kiermaszu – Dorota Ćwik.