KONCERT

7 czerwca 2018 o godzinie 17:30 w naszej szkole odbył się koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, przygotowany przez nauczycieli j. polskiego, zajęć artystycznych oraz uczniów ZSS w Lubinie. Na koncert zostali zaproszeni rodzice reprezentujący Rady Klasowe Rodziców oraz rodzice uczniów, którzy brali udział w koncercie. Recytowane były wiersze, śpiewane piosenki, a całość dopełniła prezentacja multimedialna (przygotowana przez nauczyciela informatyki) pokazująca uczniów, którzy w minionym roku szkolnym odnieśli sukcesy w różnych konkursach. Było sympatycznie i momentami wzruszająco. Wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.