Konkurs prozdrowotny “Nikotyna – legalny narkotyk”

pal2

W ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs prozdrowotny dla uczniów klas 7 – 8.W konkursie udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Podczas konkursu, uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną pod hasłem “Nikotyna – legalny narkotyk”. Później odbyła się debata na temat szkodliwości palenia.  A następnie uczniowie mieli do rozwiązania test. Podsumowując wypowiedzi uczniów, zaangażowanie i poziom wiedzy, jury przyznało następujące lokaty: I miejsce zajął Mateusz Chmielowiec II miejsce zajął Mateusz Błauciak. Są to uczniowie klasy 7c Szkoły Mistrzostwa Sportowego: I miejsce zajęła Anastazja Sitnik z klasy 7a Szkoły Podstawowej nr 7.Zwycięzcom serdecznie gratulujemy