Konsultacja OSPR chłopców

W dniach 25-28.11.2020 r. wyróżniający się piłkarze ręczni naszej szkoły uczestniczyli w Dzierżoniowie w konsultacji dolnośląskiej ośrodków szkolenia w piłce ręcznej rocznika 2006/2007. W pierwszym dniu konsultacji odbyły się mecze. Kadra dolnośląska rozegrała dwa spotkania. W  pierwszym została pokonana przez kadrę opolską a w drugim meczu kadra dolnośląskia zwyciężyła z kadrą wielkopolską. W następnych dniach odbywły się testy sportowe oraz zajęcia treningowe motoryczne oraz techniczno-taktyczne. To był bardzo pracowity okres zarówno dla zawodników jak i sztabu szkoleniowego z nadzieją na zaprocentowanie w przyszłości.

Z naszej szkoły powołanie na konsultację otrzymali:

  1. Klemaszewski Mikołaj kl. 7a
  2. Młyński Hubert kl. 7a
  3. Nimczyk Mateusz kl. 8a
  4. Płaza Adrian kl. 7a
  5. Różański Hubert kl. 7a
  6. Rzęsist Jakub kl. 7a