Królowa Elżbieta II odpisała uczniom klasy 7c!

Po niemalże 4-miesięcznych oczekiwaniach… mamy to! Monarchini Brytyjska Elżbieta II odpisała na listy uczniów klasy 7c!
Nasi uczniowie pod opieką nauczycielki języka angielskiego pani Magdaleny Fudalewskaiej – Poraszka w listach podzielili się swoją pasją do sportu. Poinformowali także Jej Wysokość o jubileuszu 45-lecia, który w tym roku obchodzi Szkoła Podstawowa nr 7. Lekcja pisania listu była niezwykła i była pierwszym etapem całorocznego projektu z pisania w języku angielskim.
W odpowiedzi Jej Wysokość wyraziła wdzięczność za nadesłane listy. Królowa wyraziła podziw dla sportowych pasji naszych uczniów i życzyła dzieciom dalszych sukcesów w sporcie i poinformowała, że miło jej było czytać o długoletniej historii i tradycji naszej szkoły.