Lekkoatleci na podium regionalnych zawodów!

W sobotę 29 maja w Wałbrzychu odbyły się regionalne zawody programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Najmłodsze lubińskie sokoły doskonale zaprezentowały się w kategoriach wiekowych: U-12 (dzieci poniżej 12 roku życia) oraz U-14 (poniżej 14 roku życia), a pośród nich brylowali uczniowie naszych klas sportowych. Na podium zawodów stawali uczniowie klasy IV b i VIb:

• Bartłomiej Bogacz – I miejsce w biegu na 100 metrów,
  • Maja Lorens – II miejsce w biegu na 100 metrów,
  • Lilianna Olszańska – II miejsce w skoku w dal,
  • Dorian Cieleń – II miejsce w biegu na 60 metrów,
  • Nadia Kosiek – II miejsce w pchnięciu kulą,
  • Borys Lorenc – II miejsce w rzucie piłeczką palantową,
  • Jakubiak Dawid – III miejsce w skoku w dal,
  • Aleksander Goszka – II miejsce w biegu na 600 metrów,
  • Lilianna Olszańska, Vanessa Walkowicz, Kornelia Ziętal, Dawid Jakubiak, Hubert Twardowski, Borys Lorenc – II miejsce w sztafecie 6 x 200 metrów.

Naszą reprezentację tworzyli również: Marcel Rutkowski, Wiktor Szurlej, Joanna Lepianka, Izabela Lipiński, Ewa Szafrańska, Marlena Wójtowicz, Konrad Śmiech, Oliwia Oborska, Karolina Szpytko, Linda Ludwińska.

Kolejnym startem naszych lekkoatletów będzie wojewódzki finał zawodów programu LDK, który odbędzie się 20 czerwca w Świdnicy.