Lekkoatletyka w naszej szkole!

Po przerwie młodzi lubińscy lekkoatleci wznawiają zajęcia sportowe w ramach programów: „Lekkoatletyka dla każdego” oraz  „Lekkoatletyka dla smyka”. Przypominamy, że zajęcia prowadzone są od siedmiu lat na obiektach naszej szkoły. Oprócz opieki ogólnopolskiego programu upowszechniania sportu LDK, zajęciom patronują również Szkoła Podstawowa nr 7 oraz MLKS „Sokół” Lubin. Treningi odbywają się w grupach wiekowych. Wszystkie grupy wiekowe zapraszamy na pierwsze zajęcia w środy na salę gimnastyczną SP 7, a wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:

  • Elżbietą Knull (telefon kontaktowy 600042011) – grupa LDK – klasy 1-4, „Lekkoatletyka dla smyka” – dzieci w  wieku 6-7 lat,
  • Mariusz Knull (telefon kontaktowy 660462809) – grupa LDK – klasy 4-8.

Oprócz zajęć sportowych, mamy w swojej ofercie również obozy sportowe, które realizujemy w zgodzie z wymaganiami, także  w okresie pandemii. 

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z lekkoatletyką!